Uzlaştırmacı Sınavı Ne Zaman Yapılacak ?

Adalet Bakanlığınca, 5000 (beşbin) uzlaştırmacı ihtiyacına yönelik olarak, “2021 Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı Sınavı” 9 Mayıs 2021 tarihinde yapılacaktır.

Başvurular, elektronik ortamda, e-devlet şifresi, elektronik imza ya da mobil imza kullanmak suretiyle https://uzlastirmaci.uyap.gov.tr/main/uzlastirmaci/giris.jsp (UYAP Uzlaştırmacı Portal) internet adresi üzerinden 8 Şubat 2021 – 18 Şubat 2021 tarihleri arasında alınacaktır. 8 Şubat 2021 Pazartesi günü sınav başvuruları başlayacak, 18 Şubat 2021 Perşembe günü gece 23:59’da sona erecektir.

Sınava katılmak isteyen adayların öncelikle “Uzlaştırmacı Eğitimini” tamamladığını gösterir belgesi olması gerekmektedir. Adalet Bakanlığının yayınladığı ilana ulaşmak ve okumak için linke tıklayınız.

Uzlaştırmacı Eğitimi almak isteyenler veya Uzmanlaştırmacı Eğitimi Yenileme programıyla alakalı bilgi almak için ilgili yazımızı okuyunuz.

Altınok Akademi

Please follow and like us:

2 comments

2021 Uzmanlaştırıcılık Eğitimi ve Yenileme Eğitimi Ne Zaman? |

[…] ve Uzlaştırmacı Yenileme Eğitimi bulunmamaktadır. Lakin eğitim almış olan kişiler için Uzlaştırmacı Sınavı Başvuruları başlamıştır. Bakanlığın yapacağı yeni bir bilgilendirme sonrasında eğitimlerimize ve […]

Uzlaştırmacı Sınavına Hazırlık Eğitimi |

[…] kişinin alınacağı Uzlaştırması Sınavı 9 Mayıs’ta olacak. Bu sınavın ön koşullarından biri Uzlaştırmacı Eğitimini almış […]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğitim duyuruları, güncel yazılar ve sektörel raporlardan haberdar olmak için sitemizi

TAKİP EDİN

Follow by Email
Facebook
LinkedIn
LinkedIn
Instagram