En son Etkinlikler

Belirsizliği Başarıya Dönüştüren Liderlik

Online

Bu eğitimde, belirsizlik, karmaşa ve zorlukların hakim olduğu ortamlarda, sizi başarıya eriştirecek yeni çağa uygun liderlik becerilerini üzerinde durulacaktır. Katılımcının; değişen, zorlaşan iş ve dünya yaşamında karşılaşacağı öngörülemez ortamlarda nasıl davranışlara maruz kalacağı, kendisinin bu ortamlarda nasıl davranması gerektiği konularına temas edilecektir. Uygulamalı örnekler üzerinden pratik tecrübe edinimi planlanmıştır.

750TL

Etkili İletişim Becerileri

Online

Bu eğitimde, iletişim kavramının temelleri, profesyonel iletişim becerileri ve teknikleri üzerinde durulacaktır. Katılımcının, kendi iletişim tarzıyla ilgili farkındalık kazanması ve profesyonel hayatta etkileşimde olduğu çevrenin iletişim ihtiyaçlarına göre etkin iletişim becerilerini kullanabilmesi hedeflenmiştir. Uygulamalı örnekler üzerinden pratik tecrübe edinimi planlanmıştır.

650TL

Koçluk Kart Oyunları

Online

Farkındalık ve öğrenmenin keyifli hali, resimli kartlarla koçluk oyunları ! İster bireysel ister arkadaş grubunuzla gelin, hep beraber oyun oynayalım… Nasıl oynayacağız derseniz, çok kolay! Resimli kartlardan 3 tane seçip sonra kendinizi akışa bırakacaksınız… Bu deneyimi siz de yaşamak ve aklınıza takılan, üstesinden gelemediğiniz konuyla ilgili kendinize yol haritası çizmek için bize katılın.

250TL
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Instagram