Latest Past Etkinlikler

Liderlikte Yenilenen Kodlar

Online

Bu program amacı : Katılımcılarda değişen çevresel koşullarla ilgili farkındalık yaratmak ve onları geleceğin liderlik modellerine hazırlamaktır. Katılımcıların; Farklı jenerasyonlarla etkin işbirliği gerçekleştirmeleri, Değişen teknolojinin liderlik ve iş yapış biçimlerine etkisini kavramaları, Yeni liderlik modellerine aşina olmaları Kendi liderlik modellerini keşfetmeleri Çalışan-Yönetici , Kazan-Kazan ilkesi esaslarını fark etmeleri Etkin ve Verimli Geribildirim vermeyi öğrenmeleri hedeflenmektedir.

700TL

Etkili İletişim Becerileri

Online

Bu eğitimde, iletişim kavramının temelleri, profesyonel iletişim becerileri ve teknikleri üzerinde durulacaktır. Katılımcının, kendi iletişim tarzıyla ilgili farkındalık kazanması ve profesyonel hayatta etkileşimde olduğu çevrenin iletişim ihtiyaçlarına göre etkin iletişim becerilerini kullanabilmesi hedeflenmiştir. Uygulamalı örnekler üzerinden pratik tecrübe edinimi planlanmıştır.

650TL

Koçluk Kart Oyunları

Online

Hemen her gününüz aynı geçiyor gibi mi hissediyorsunuz... Bu döngüyü kırmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Hedefleriniz artık net değil mi... O zaman artık harekete geçmenizin vakti geldi demektir…Monotonluktan ve günlük koşturmacadan  bir süreliğine uzaklaşıp kendinize vakit ayırmak ister misiniz… Bunu ister bireysel ister grup çalışmasında yapmak O zaman bu zor dönemlerde duygusal dayanıklılığınızı arttırmak için eğlenceli ve renkli […]

250TL
Follow by Email
Facebook
LinkedIn
LinkedIn
Instagram