Koçluk Oyunları

Koçluk Oyunu, şimdi 30’dan fazla dilde, dünya çapında koçların, eğitmenlerin, terapistlerin, eğitimcilerin ve yöneticilerin tercih ettiği araçtır.Dinamik ve çok yönlü The Coaching Game, NASA, Google, Intel, L’Oréal ve daha fazlası tarafından kullanılmaktadır.

Satın alacağınız bu dijital deneyim, ödüllü uygulamamızı keşfetmenizi sağlayacak.

KOÇLUK OYUNU SEÇENEKLERİ

Bireysel Oyun
Koçluk Oyunu, fantastik bir “araçtır”. Birden fazla uygulamada kullanılabilir. Bir kişinin kendini tanıması, güçlü ve zayıf noktalarını fark etmesi, korku veya çekincelerinin üzerine gitmesi, kendi ile yüzleşerek doğruyu bulma fırsatı daha kolay hale gelir. Hem de bu fırsat, eğlenerek ve keyif alınarak yakalanılacaktır.
Grup Oyunları
Cirque Du Soleil, L’Oreal, Google gibi şirketler; ekipleri arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmek, liderlik becerilerini arttırmak ve farklı düşünceler arasında iletişim köprüleri kurmak için bu oyunları kullanmaktadır. Günümüz iletişim ve liderlik modellerini destekleyici özelliğe sahip pratik uygulamalar içerir.
Kuruma Özel Oyunlar
Kurumların, beyaz yakalı çalışanları için liderlik ve iletişim ilkelerinden yola çıkarak tasarladıkları yetkinlik bazlı eğitimlere destek niteliğinde bir uygulamadır. Kuruma özel temel ilke ve değerlerin içselleştirilmesi noktasında kısa ve odaklı koçluk seansları tasarlanarak pratik destek sağlamaktadır.

KOÇLUK KARTINI SEÇ

Eğlenerek Koçluk Alıyoruz
TL500
TL 250 Kişi Başı
  • Bireysel
  • Grup
Popüler