Koçluk Oyunları

Points Of You Koçluk Oyunu, şimdi 30’dan fazla dilde, dünya çapında koçların, eğitmenlerin, terapistlerin, eğitimcilerin ve yöneticilerin tercih ettiği araçtır.Dinamik ve çok yönlü The Coaching Game, NASA, Google, Intel, L’Oréal ve daha fazlası tarafından kullanılmaktadır.

Points of You Koçluk Oyunu, Görsel algılarla beynin 360 derece seyir halindeki farkındalığını sağlayan ve Uluslararası Koçluk federasyonunun (ICF) onayladığı bir araçtır. Katılımcıların etkinlik esnasında;

  • Zihinden kalbe inmek (Duraklama)
  • Kendine dışarıdan bakmak, kendini okumak (Genişleme)
  • Durumu, bedeni, ruhu analiz etme (Odaklanma)
  • Tepkisel değil, olumlu davranma (Eylem) Süreçlerinden geçmeleri sağlanmaktadır.

Points of You’nun temel tekniği, sezgileri ve duyguları kontrol eden sağ beyinle, analizden sorumlu sol beyin arasındaki koordinasyonu sağlamaktır. Bu koordinasyon, dişi tarafımız olarak nitelendirilen yaratıcı bölüme hitap eden görselle, erkek tarafımızı nitelendiren analitik tarafı aktive eden kelimenin buluşmasıdır.

Points of You’da kullanılan her resim, altındaki kelimenin anlamı ile belirgin bir biçimde alakası olmayacak ve tek bir bakış açısı yansıtmayacak şekilde dikkatlice seçilmiştir. Böylece düşünce sisteminin ve duygularımızın maksimum seviyede uyarılması sağlanır.

Stresle başa çıkmak; pandemi döneminde artan telaş, kaygı gibi duyguları keşfetmek ve yüzleşmek; kendini tanımak; hayatı daha kaliteli yaşamak için 45 dakika ile 60 dakika arasında süren atölye çalışmalarımızdan birini deneyin.

Satın alacağınız bu dijital deneyim, ödüllü uygulamamızı keşfetmenizi sağlayacak.

KOÇLUK OYUNU SEÇENEKLERİ

Bireysel Oyun
Koçluk Oyunu, fantastik bir “araçtır”. Birden fazla uygulamada kullanılabilir. Bir kişinin kendini tanıması, güçlü ve zayıf noktalarını fark etmesi, korku veya çekincelerinin üzerine gitmesi, kendi ile yüzleşerek doğruyu bulma fırsatı daha kolay hale gelir. Hem de bu fırsat, eğlenerek ve keyif alınarak yakalanılacaktır.
Grup Oyunları
Cirque Du Soleil, L’Oreal, Google gibi şirketler; ekipleri arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmek, liderlik becerilerini arttırmak ve farklı düşünceler arasında iletişim köprüleri kurmak için bu oyunları kullanmaktadır. Günümüz iletişim ve liderlik modellerini destekleyici özelliğe sahip pratik uygulamalar içerir.
Kuruma Özel Oyunlar
Kurumların, beyaz yakalı çalışanları için liderlik ve iletişim ilkelerinden yola çıkarak tasarladıkları yetkinlik bazlı eğitimlere destek niteliğinde bir uygulamadır. Kuruma özel temel ilke ve değerlerin içselleştirilmesi noktasında kısa ve odaklı koçluk seansları tasarlanarak pratik destek sağlamaktadır.

KOÇLUK KARTINI SEÇ

Eğlenerek Koçluk Alıyoruz
TL750
TL 450 Kişi Başı
  • Bireysel
  • Grup
Popüler